Klient odwiedza Twój lokal, kawiarnię, restaurację, salon kosmetyczny lub inny punkt usługowy.
W lokalu korzysta z darmowego Internetu przez FreeHotSpot. W momencie korzystania zostaje oznaczony specjalnym cyfrowym markerem. Użytkownik wraca do domu i korzysta tam z komputera odwiedzając te strony, co zazwyczaj. Jednak w miejscu reklam dużych marek widzi reklamę Twojego lokalu!

Wystarczy kupić urządzenie FreeHotSpot ®, podłączyć je do firmowego routera lub modemu przez, który dostarczany jest internet do lokalu, a urządzenie w ciągu 5 minut od podłączenia skonfiguruje się samo i udostępni bezpieczną sieć Wi-Fi dla gości.

foto: Fachowcy.pl

Jeżeli udostępnimy internet dla naszych gości za pomocą urządzenia takiego jak oferowany przez nas FreeHotSpot ®, to oprócz bezpieczeństwa sieci firmowej zyskamy także możliwość budowania bazy danych osób, które odwiedzały nasz lokal. To nie jest baza danych osobowych! Do jej budowania nie potrzebne są zgody GIODO bo nie są to dane osobowe w rozumieniu ustawy. To jest tzw. baza danych audience, czyli “elektronicznych odcisków palca” osób, które odwiedzały nasz lokal.

Dzięki tej bazie możemy reklamę skierować w taki sposób aby wyświetlała się do Klientów, którzy kiedyś odwiedzili ten lokal, na dowolnej stronie internetowej, na którą oni wejdą.

źródło: Fachowcy.pl