Jesteś tutaj
Home > nieruchomości > Frankowicze nie muszą spłacać kredytów?!

Frankowicze nie muszą spłacać kredytów?!

Trudno w to uwierzyć. Ale zgodnie z prawem kredyt może się przedawnić. O ile... No właśnie. O ile został udzielony niezgodnie z prawem.

Czy możliwe jest, że frankowicze nie dość, że odzyskają odsetki to jeszcze nie będą musili spłacić kapitału?

mec. Mariusz Korpalski z kancelarii Komarnicka Korpalski
www.law24.pl

źródło: RZYMAN DOJEŻDŻA

ABONAMENT PRAWNY

Abonament prawny
Usługa prawna ważna przez cały rok wraz z opracowaniem dokumentów prawnych jak umowy, opinie prawne, pozwy, które są limitowane w liczbie 4 (każdy dokument do 10 stron). Po wykorzystaniu 4 dokumentów pakiet wszystkich usług wygasa, jednakże natychmiast można wykupić kolejny abonament nie czekając na koniec rocznego okresu. W ten sposób elastycznie dobieramy pojemność usług zależnie od potrzeb. Podsumowując abonament jest ważny przez rok, chyba że ktoś wcześniej wykorzysta 4 dokumenty - wówczas abonament wygasa z momentem wykorzystania 4-tego dokumentu i można już od razu kupić kolejny abonament.

Co zyskujesz:
Konsultacje i porady prawne - udzielenie wyjaśnień o powszechnie obowiązujących przepisach prawa polskiego, orzecznictwie i poglądach doktryny w zakresie problemu prawnego, z którym zgłosił się Klient, oraz zasugerowanie zgodnego z prawem sposobu postępowania. (max. 3 zagadnienia dziennie / 20 miesięcznie).
Nielimitowane przesyłanie wzorów pism i wezwań, archiwalnych i aktualnych aktów prawnych, informowanie o prawach i obowiązkach, kosztach i procedurach prowadzenia sporów prawnych, informowanie teleadresowe o właściwych miejscowo instytucjach dla dowolnego adresu, takich jak np. sądy, prokuratury, samorządowe kolegia odwoławcze, urzędy skarbowe, kancelarie notarialne, komornicze itp.

więcej:

Podobne artykuły

Górna strzałka