Jesteś tutaj
Home > Bez kategorii > Jak działa BIZNES na Amazon

Jak działa BIZNES na Amazon

Amazon jest platformą sprzedażową, która oferuje swoim klientom możliwość robienia zakupów u wybranych sprzedawców.
Aby zostać sprzedawcą warto poznać mechanizm funkcjonowania biznesu, co sprawia duże problemy, niż np na Allegro. Jednak możemy stworzyć dobrze funkcjonujący biznes oparty na sprzedaży swoich produktów w wielu krajach, w których Amazon otworzył już swoją platformę sprzedażową.
Czy warto rozpocząć sprzedaż na Amazon?

SPRAWDŹ SAM

Jak to dziala

Sprzedaż na Amazon w 5 prostych krokach

Rejestrujesz konto sprzedawcy

Informacje wymagane do rejestracji:
1. Karta kredytowa
2. Numer telefonu
3. Dane rejestracyjne firmy
4. Dane osoby kontaktowej
5. Informacje o właścicielu

Wczytujesz listy oferowanych przedmiotów

Po zarejestrowaniu się jako sprzedawca online prześlij listy oferowanych przedmiotów do jednego lub kilku europejskich sklepów (amazon.co.uk, amazon.de, amazon.fr, amazon.it, amazon.es) za pomocą narzędzi internetowych lub w formie plików tekstowych.

Podczas wystawiania produktów możesz wybrać usługę Fulfilment by Amazon jako metodę wysyłki. Produkty będą pakowane i wysyłane do klientów przez serwis Amazon. W ten sposób możesz również zapewnić kupującym obsługę klienta w lokalnym języku.

Klienci widzą i kupują Twoje produkty

Wystawiając produkty w serwisie Amazon, docierasz do milionów potencjalnych klientów każdego dnia.

Ponadto produkty oferowane w ramach usługi Fulfilment by Amazon mogą być objęte programem Amazon Prime, w ramach którego klienci otrzymują opcję szybkiej, bezpłatnej dostawy, co niewątpliwie zwiększa widoczność przedmiotów. Usługa FBA zwiększa również prawdopodobieństwo umieszczenia produktów w polu Buy Box. Zobacz, jak usługa FBA może pomóc zwiększyć sprzedaż.

Dostarczasz produkty do klienta

Po wpłynięciu zamówienia na jeden z oferowanych produktów otrzymasz wiadomość e-mail od serwisu Amazon z powiadomieniem. Odpowiednia informacja pojawi się też na platformie Seller Central.

Otrzymujesz płatność

Podobne artykuły

Górna strzałka