Jesteś tutaj
Home > bank > Kiedy przyjdą po twoje oszczędności?

Kiedy przyjdą po twoje oszczędności?

Witajcie,
W ciągu ostatnich 13 lat bankierzy centralni obniżyli stopy procentowe w głównych gospodarkach do zera, a w niektórych przypadkach nawet poniżej zera. Kompletnie zniszczyli rynek obligacji. Doprowadzili do potężnej dewaluacji walut papierowych. Można wręcz powiedzieć, że dokonano zorganizowanego napadu na wszystkich ludzi, którzy posiadali jakiekolwiek oszczędności.

Polacy coś o tym wiedzą. Ostatecznie w tym momencie to właśnie w Polsce traci się najwięcej trzymając środki w banku. Lokaty dają zerowe odsetki, a inflacja oficjalnie wynosi prawie 4%. To najgorszy wynik na całym świecie!

Wydawać by się mogło, że cała ta szaleńcza polityka banków centralnych doszło już do ściany. Że dalej posunąć się już nie mogą. To jednak nieprawda. W powyższym nagraniu pokazuję jak mogą wyglądać dalsze działania poszczególnych banków centralnych oraz rządów.

Trader21

P.S. „Kiedy przyjdą po Twoje oszczędności” to drugi z czterech odcinków kursu Inteligentny Inwestor 2021, jakie udostępniam na kanale. Kilka dni temu opublikowałem nagranie „Teorie spiskowe, które stały się faktem”. W kolejnych dniach pojawią się jeszcze dwa odcinki: „Dywidendowi arystokraci” oraz „Metale fizyczne vs. Papierowe”.

Independent Trader

źródło: YouTube

Podobne artykuły

Górna strzałka