Zarabianie na ZAKUPACH

Home  >>  model biznesowy  >>  Zarabianie na ZAKUPACH

Zarabianie na ZAKUPACH

On Wrzesień 13, 2018, Posted by , in model biznesowy, pozyskiwanie klientów, praca, szkolenie, zespół, tags , , , , , , , , , , With Możliwość komentowania Zarabianie na ZAKUPACH została wyłączona

 

Jeśli kupujesz chleb, warzywa, owoce, środki czystość itp (Biedronka, Lidl, Castorama,Żabka, Orlen). To możesz co miesiąc na tym zacząć zarabiać 100 zł, 500 zł, 1.000 zł 5.000 zł. Powstaje właśnie nowy Polski, niesamowicie prosty projektJak zarabiać na kupowaniu w nowym rewolucyjnym projekcie.
Plan Marketingowy.
Chcesz więcej szczegółów to zadzwoń tel. 667 795 093. ZAPRASZAMY

 

 


REJESTRACJA do SYSTEMU

Plan Marketingowy

Darmowe zakupy z eNTA System

 

Jeśli tutaj trafiłeś to znaczy, że wpadłeś do mnie gdzieś w social mediach. Trafiłeś tutaj także po to, aby dowiedzieć się jak otrzymać pieniądze z ZAKUPÓW. Od razu chciałbym napisać, że moje działania w internecie nie będą się opierać tylko na przekonywaniu innych ludzi do biznesów itp. Chcę przede wszystkim stworzyć własną markę w internecie. Ale przechodząc do tematu… eNTA system to biznes który jest tak prosty, że każdy to ogarnie. Chodzi w nim o to, że za codzienne zakupy robione w sklepach takich jak: Biedronka, Dino, Castorama, Orlen itp. Dostajemy pieniądze.


1. Ale jak to? Lepsze zakupy z eNTA System?

 

Cały pomysł opiera się na tym, że system ten dogaduje się właśnie z takimi sieciami jak Biedronka. Wyznaczają oni kompromisowe warunki w celu uzgodnienia współpracy. Członkowie eNTA robiąc zakupy generują tej sieci większy obrót, natomiast za to nam jest przypisana prowizja z tego tytuły, która zależy od obrotu jaki zrobiliśmy. Oczywiście sami nie będziemy robić zakupów za pół miliona, albo nie będziemy tankować samochodu tysiącami litrów na raz aby zarobić jakąś prowizję. Będziemy potrzebować współpracowników, a do tego właśnie jest stworzony system poleceń  Po prostu… czym więcej ludzi dodasz do swojego zespołu, im większa liczba osób zarejestruje się z twojego linku i im więcej ludzi zrobi zakupy, tym więcej dostaniesz prowizji.


2. Ale skąd będę wiedział, ile wydałem i gdzie wydałem?

 

Wszystko dzięki karcie prepaid. To także jest bardzo proste. Przesyłasz sobie środki na tą właśnie kartę i robiąc zakupy używasz jej. Zwykły pośrednik. Robisz to co zwykłą, bankową kartą.

Płacisz za tą kartę przy rejestracji 57zł. To może teraz nagle odstraszyć wiele osób. Pomyślicie

„ech znów biznes, gdzie muszę inwestować pieniądze” ale już tłumaczę czemu 57 zł…

Po pierwsze sama karta. Wyrobienie jej, zatwierdzenie i utrzymanie to już koszt rzędu 25-30 zł

Do tego dochodzi twoje wirtualne biuro i system informatyczny. Gdzieś te informacje – ile kto wydał, kto kogo polecił itd. – muszą być trzymane. Baza danych sama się nie utrzyma.

Dlatego myślę, że 57zł to na prawdę mało w porównaniu z możliwościami jakie daje ten prosty system.


3. Okej, co mam konkretnie robić w eNTA System?

 

Tak jak mówiłem… rób zwykłe zakupy i polecaj znajomym. Dzięki temu zbudujesz swój własny zespół, który będzie Ci generował zysk. Przekonuj znajomych aby Ci budowali własne grupy. Każdy na tym korzysta.To ile zarobisz zależy tylko od tego, jak bardzo się poświęcisz. Jeśli podejdziesz do tego na zasadzie że chcesz mieć stówkę miesięcznie, to OK twoja wola ;).

Natomiast ja radzę Ci podejść do tego w sposób profesjonalny i z pełnym impetem. Podejdź do tego jak do normalnego biznesu, np jak do własnej siłowni czy restauracji. Dzięki takiemu podejściu więcej zyskasz. A ja? Ja Ci we wszystkim pomogę. W końcu staram się zbudować własną grupę. Jeśli przyłączysz się do mnie to licz, że wszystko Ci powiem i we wszystkim Ci pomogę 

Tak więc napisz do mnie na facebooku, ja wyślę Ci link polecający (potrzebujesz tego do rejestracji) i wszystko razem ustalimy. Jednak 57 zł to nie majątek.


4. A teraz się nie przestrasz

 

Biznes ten przy kilku zaproszonych osobach jest można powiedzieć marny. Dzięki trzem osobom, które wydają miesięcznie 300zł (tak na prawdę każdy wydaje więcej na jedzenie, paliwo itp ale dla spokoju przyjęto wartość minimalną) zarobimy tylko… 2,16 zł.

Chcesz wyjść bo się załamałeś? Zatrzymaj się jednak na chwilę. Pomyśl co będzie, jeśli zaprosisz o wiele więcej osób i przecież te osoby też zaproszą wiele osób. Potem tamte osoby zaproszą kolejnych i kolejnych. Zarobisz znacznie więcej. Spójrz, ile musisz mieć obrotu w twojej grupie abyś ty zarobił 450 zł.

 

Jest to 50.000 punktów. (1 pkt – 1 zł) czyli 50. 000 zł.

Podziel sobie to na 300 zł przyjmując, że każda osoba tyle wyda. Wychodzi, że musisz mieć w swojej grupie około 166 osób. Wydaje się od groma… powiesz „skąd ja wytrzasnę tyle osób!”.

Pamiętaj jednak, że nie tylko ty będziesz rekrutował nowe osoby. Twoi najbliżsi członkowie (czyli np tylko 12 osób) będą zapraszać po 5 osób. Tak, wystarczy że oni zaprosisz po 5 osób.

12 x 5 = 60. Widzisz? już masz 60 osób w grupie. A co jeśli zaprosisz znacznie więcej? A co jeśli tak zmotywujesz swoich partnerów że będą oni zapraszać tyle osób co ty albo i więcej? Co jeśli partnerzy twoich partnerów zaproszą po 30, 50 albo po 100 osób?

Widzisz potencjał w tym systemie? A 450 zł to już na prawdę dużo jak na polskie warunki. Masz miesięczny zapas jedzenia i trochę paliwa na cały miesiąc zupełnie za darmo. Tylko dlatego, że tworzysz swoją grupę.


5. Ja się wahałem, ale decyzję podjąłem

 

Ten system  rusza od stycznia a 15 września jest konwencja (spotkanie) dzięki któremu szersze grono odbiorców dowie się o tym systemie.

Zarejestrowałem się, zamówiłem kartę prepaid i wszystko poszło jak po maśle (myślałem, że mnie oszukają z płatnością internetową, ponieważ jestem nieufny). Tworzę własną grupę zaproszonych, jednak karty zostaną wydane dopiero 15 września na spotkaniu, a jeśli kogoś tam nie będzie to otrzyma kartę drogą pocztową.


6. Podsumowanie – zrób ten pierwszy krok…

 

Napisz do mnie a otrzymasz odpowiedzi na pytania związanie z w/w tematem. Chcę zbudować grupę składającą się z osób lubiących współpracę.

Tymczasem dziękuję Ci za przeczytanie mojego postu.

Kontakt na FB

REJESTRACJA

 

 


 

Comments are closed.
%d bloggers like this: