Biżuteria Ania KRUK

Skojarzenie nazwiska Kruk z marką biżuterii jest w tym przypadku jak najbardziej trafne. Ania Kruk to kolejne pokolenie najlepszych złotników w Polsce, których tradycje sięgają aż 1840 roku. Ania Kruk zajmuje się pielęgnowaniem rodzinnych wartości, które idzie w parze z typową dla młodych ludzi energią i pomysłowością oraz trendami modowymi. Bogata oferta produktów sprawi, że poczujemy się wyjątkowo nie tylko.

Ania KRUK to polska marka biżuterii, która została założona w 2010 roku przez Annę Kruk, projektantkę i właścicielkę marki. Anna Kruk jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie i zawsze była zafascynowana światem mody i designu. Jej pasja do tworzenia biżuterii zrodziła się podczas studiów, kiedy zaczynała projektować i tworzyć swoje pierwsze kolczyki i bransoletki.

Początkowo marka AniaKRUK była skupiona na projektowaniu i produkcji biżuterii srebrnej, ale szybko rozszerzyła swoją ofertę o kolekcje złote i różowego złota. W ciągu kilku lat marka stała się popularna w Polsce i zdobyła szerokie grono lojalnych klientów. Obecnie AniaKRUK oferuje szeroką gamę biżuterii, w tym kolczyki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki i zawieszki, a także akcesoria do włosów i torebki.

Marka AniaKRUK słynie z eleganckiego, ale zarazem nowoczesnego stylu, a także z dbałości o jakość i szczegóły swoich produktów. W swoich projektach Anna Kruk inspiruje się różnymi kulturami i stylami, tworząc biżuterię, która jest uniwersalna i ponadczasowa. Obecnie marka AniaKRUK jest obecna w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych w Polsce i za granicą.