Kobieta SUKCESU

Wybrałam ten zawód, ponieważ uwielbiam wzmacniać innych w drodze do realizacji ich celu. To moja misja.

Kamila Rowińska – jedna z najbardziej cenionych trenerek biznesu i kompetencji miękkich, dyplomowany coach i autorka oraz współautorka książek o tematyce biznesowej i coachingowej.

W praktyce coachingowej wspiera kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych oraz prywatnych. Jako trener jest zapraszana zarówno przez małe firmy jak i korporacje do prowadzenia szkoleń z zakresu sprzedaży, asertywności, budowania swojej wewnętrznej siły, budowania zespołu oraz zarządzania sobą w czasie.

Miej domowy budżet pod kontrolą!

Budżet domowy – planowanie i zarządzanie nim w efektywny sposób to pragnienie wielu Polek i Polaków, które u większości pozostaje wyłącznie marzeniem.

A Ty?

Należysz do grona tych marzycieli?

Kamila Rowińska – coach, trener, inwestor, nagrała mini kurs online, w który zdradza praktyczne i proste metody na zarządzanie finansami – solo lub w rodzinie.

Jeżeli pragniesz zbudować życie obfite w miłość, szczęście rodzinne, spełnienie zawodowe i stabilizację finansową, to dzisiaj możesz podjąć pierwsze kroki w kierunku realizacji jednego z tych obszarów.

Dołącz do kursu online „Budżet domowy – planowanie i zarządzanie” i wdrażaj wiedzę z zakresu oszczędzania, planowania wydatków i ustalania finansowych celów.

Przejdź tutaj i zyskaj roczny dostęp do kursu online: