Jesteś tutaj
Home > Bez kategorii > Podróż Bohatera dla WYBRANYCH

Podróż Bohatera dla WYBRANYCH

Mariusz SZUBA – Jeden z czołowych mówców motywacyjnych i trenerów szeroko pojętego rozwoju osobistego w Polsce, który reprezentuje spójność i maksymalny poziom etyki w pracy szkoleniowca. Sprawdź jak wiele możesz nauczyć się w bardzo krótkim czasie od kogoś, komu zależy na sukcesach swojej publiczności, bo te właśnie sukcesy określają jakość i skuteczność szkoleniowca. Twój sukces to nasz sukces.
Do zobaczenia na sali!

 

Rozwój nie polega tylko na wiedzy, ale wymaga wykorzystania poznanych technik w praktyce, dlatego warto uczyć się od zawodowca.
Umiejętności sprzedaży, prezentacji, przekonywania, wystąpień publicznych, motywowanie siebie i innych, kontroli emocji, stanowią o tym kim jesteś dzisiaj, co robisz i co masz. Chcesz więcej?
Satysfakcja gwarantowana!

OPINIE

ZAMÓW


var n = d.getElementsByTagName("script")[0], s = d.createElement("script"), f = function () { n.parentNode.insertBefore(s, n); }; s.type = "text/javascript"; s.async = true; s.src = "https://mc.yandex.ru/metrika/watch.js";

if (w.opera == "[object Opera]") { d.addEventListener("DOMContentLoaded", f, false); } else { f(); } })(document, window, "yandex_metrika_callbacks");


Podobne artykuły

Górna strzałka
%d bloggers like this: